Ponieważ sezon na przetwory na dobre się rozpoczął, a domowe dżemy są najlepsze na świecie. Postanowiłam przekonać Was do ich zrobienia wpisem z etykietkami, które możecie wydrukować i przykleić na swoje wyroby. No w końcu „słoikowi” też należy się trochę stylu. Mnie takie naklejki z pewnością się przydadzą, bo szafko-spiżarnia pęka od słoiczków przywiezionych od Mamy, a w tej ilości czasem trudno rozwikłać co jest czym. Jestem pełna obaw czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwszy raz udostępniam coś co będzie można pobrać i wykorzystać. Nie jestem też specem od grafiki, bo jak wiadomo bliżej mi do programów typu AutoCAD, mam jednak nadzieje, że naklejki Wam się spodobają. Po krótkiej ankiecie na wnętrzarskim facebooku i instagramie doszłam do wniosku, że stylówkę słoika pozostawię do wyboru. Dlatego do ściągnięcia są 3 zestawy, w których znajdują się po 4 smaki dżemu – truskawkowy, wiśniowy, malinowy i brzoskwiniowy. Tak, więc przejdźmy do bohatera tego posta w jego 3 odsłonach.

SŁOIK MINIMALISTA
POBIERZ
SŁOIK KLASYCZNY


SŁOIK HIPSTER


POBIERZ


Etykietki są na kartkach A4, ja swoje wydrukowałam na folii samoprzylepnej w drukarni. Koszt jednego arkusza to około 4 zł. 
Koniecznie dajcie znać, który słoik podoba Wam się najbardziej, no i co myślicie o takich postach z grafikami do pobrania? Jeśli skorzystacie, z moich pomysłów będzie mi bardzo miło, gdy zrobicie zdjęcie i oznaczycie wnętrzarskiego na instagramie lub facebooku. 
Pozdrawiam,
Maja