Każdy z nas marzy o pięknej przestronnej sypialni z wielkim łóżkiem, w którym będziemy mogli się zrelaksować i wyciszyć po ciężkim dniu. Aranżacja tego pomieszczenia (pomimo iż zwykle odkładana na koniec jak u mnie;)) to nie lada wyzwanie. Nie dość, że miejsce musi być przytulne to często też wielofunkcyjne, pomieścić dużą szafę, toaletkę czy biurko do pracy. Problem ten jest szczególnie spotykany w małych mieszkaniach. Jak więc stworzyć miejsce, w którym wszystko się zmieści, a my będziemy czuli się komfortowo?

Jeśli nie posiadamy w domu osobnego pokoju by umieścić w nim biurko na komputer lub po prostu nie potrzebujemy go mieć, możemy postawić je w sypialni. Nie dość, że ułatwi to pracę, to w dni bez komputera może zastąpić też toaletkę. W zależności od wielkości i układu pomieszczenia postarajmy jak najbardziej wydzielić tą strefę, nie chcemy przecież by praca kojarzyła się nam z ukochanym łóżkiem. 
Ja z pomocą polskiej marki meblowej Black Red White chciałabym przedstawić Wam dziś 3 pomysły na sypialnię z miejscem do pracy. Nie chodzi mi jednak o typowe komplety meblowe gdzie wszystko pochodzi z jednej katalogowej serii (tego raczej nie polecam!). Warto spojrzeć na temat w bardziej kreatywny sposób, bo dlaczego w czasie urządzania sypialni nie zajrzeć do strefy z krzesłami kuchennymi?:)

Sypialnia w skandynawskim stylu

Pierwsza propozycja jest najbardziej „trendowa”. Sypialnia utrzymana w kolorach bieli, czerni i szarości z meblami z jasnego drewna. Mnie najbardziej podoba się tu skórzane białe łózko, dzięki jego prostej formie i barwie łatwo będzie przy pomocy dodatków całkowicie zmienić stylistykę sypialni gdy szarości już nam się znudzą.Sypialnia nastrojowa kolorowa

Nie w każdej sypialni musi znaleźć się klasyczne dwuosobowe łóżko, jeśli brakuje nam miejsca świetnym rozwiązaniem do spania będzie składany narożnik. W dzień schowamy w nim wszystko co kojarzy się z błogim snem i nasza sypialnia stanie się idealnie uporządkowanym biurem. Kolor w dodatkach z pewnością uprzyjemni nam pracę.


Sypialnia w eleganckim stylu

Ostatni pomysł to bardzo elegancka paryska sypialnia połączona z ciemnym drewnem. Pikowane tapicerowane łózko z ogromnym zagłówkiem z pewnością umili nam wieczory i zrobi „efekt wow” całej sypialni.

1. PODUSZKA1 PODUSZKA2, 2. LAMPA GLENN, 3. ŁÓŻKO MATEO, 4. ZASŁONA CINA, 5. LAMPA FIBRIS, 6. SZAFKA NOCNA ROKSANA, 7. BIURKO, 8. PUDEŁKA, 9. FOTEL TXF


Dajcie znać, która propozycja podoba Wam się najbardziej i które łóżko wybieracie?:) 
Pozdrawiam,
Maja