Pamiętacie posta "Jak zrobić plakat z cytatem"? To jeden z najpopularniejszych wpisów na blogu. Cieszę się, że tak się spodobał. Jednak jak to często bywa szewc bez butów chodzi i pomimo dość licznej kolekcji zbieranych przez lata ramek i zdjęć moje ściany wciąż świeciły pustką. Przyszedł nowy rok i postanowiłam coś z tym zrobić. Dzisiaj podzielę się z Wami efektami naszej pracy.
Wiercenie i opracowywanie koncepcji trwało dosyć długo i kosztowało nas trzy wizyty w Castoramie w ciągu jednego dnia - haczyki, które kupowaliśmy ciągle nie pasowały do którejś z ramek, bo jak możecie się domyślić każda ma inny system zawieszania ;). Był pot i łzy (co możecie zobaczyć na końcu posta) ;). 

Wszystko jednak szczęśliwie się zakończyło i teraz nasze ściany zdobi 12 nowych obrazków. Zdjęcia w ramkach zostały wycięte z kalendarza, który dostałam parę lat temu. Ich autorem jest bardzo znany fotograf Eliot Erwitt - tutaj możecie zobaczyć jego prace. Myślę, że fajnie komponują się z napisami i rysunkami. 
Rysunki w ramkach pierwszy raz zobaczyłam na blogu Anicji pochodzą one z tej strony. Dodałam do nich własnoręcznie zrobione typografie przez co dekoracja ma bardziej spersonalizowany charakter. Nie wykluczam jednak zmiany tej kompozycji, ramki już wiszą więc dopiero zaczyna się zabawa ;). 
Teraz pytanie do Was znacie strony na których można znaleźć ciekawe grafiki i zdjęcia? Fajnie byłoby stworzyć bazę linków, może dzięki temu wspólnie się zainspirujemy i nie będziemy posiadaczami takich samych obrazów z Ikei ;). Piszcie proszę w komentarzach.

Dzisiaj na Facebooku pokazywałam dwa nowe postery zakupione na stronie YouArtMe. Dużą bazę grafik znajdziecie też na Pixers.plDajcie znać jak Wam podoba się taka dekoracja, a jeśli znacie strony gdzie znajdziemy coś ciekawego do powieszenia na naszych ścianach koniecznie się nimi podzielcie.