Jakiś czas temu na moim profilu facebookowym poleciłam Wam jeden z blogów, które znalazły się w moim dzisiejszym zestawieniu. Ponieważ spotkało się to z całkiem dużym zainteresowaniem, doszłam do wniosku, że przedstawię tutaj parę polskich blogów, które cenię i odwiedzam. Oczywiście jest to blog wnętrzarski,  więc chodzi mi raczej o blogi związane z tematyką wnętrz, dekoracji czy architektury. Mam ogromną nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie, a osoby, które tu wymieniłam zyskają choć jednego nowego czytelnika - z pewnością na to zasługują. Kolejność całkowicie przypadkowa. ;)Piece of love


Blog Oli to prawdziwe czarno-białe królestwo. Jeśli podobnie jak ja lubicie minimalizm i proste formy, to z pewnością jest to miejsce dla Was. Polecam też instagramowe konto Piece of love, każde kolejne zdjęcie jest tam idealnie dopasowane do poprzedniego, a dzieci Oli to mali modele urodzeni do pozowania w tych pięknych wnętrzach ;).HaukotellaŚwiat Haukotelli pełen jest bajkowej słodyczy i genialnych pomysłów do wykonania samemu. Szczególnie dla osób, które planują ślub lub inne przyjęcie. Dzięki Klaudii z pewnością całkiem inaczej spojrzycie na dekorację swojej imprezy. Zajrzyjcie też na instagramowe konto Haukotelli, bo obok Oli z Piece of Love to chyba jedno z piękniejszych polskich profili jakie śledzę. 

Allspice DesignAgata na co dzień mieszka w Londynie, jej dom i blog to idealnie wyważona, niepowtarzalna mieszanka angielsko - skandynawskiego stylu. Moim zdaniem to jeden z mądrzejszych polskich blogów wnętrzarskich, z dużym dystansem do trendów i ogromną świadomością wartości otaczających nas przedmiotów. Podczas wizyty w Anglii z pewnością skorzystam z jej londyńskiego przewodnika. 

                                                                                                            http://www.allspicedesign.com/
                                                                                        http://instagram.com/agatha_kruk
Milk & Sun


O dziewczynach z Milk&Sun pisałam już na Facebooku. Ich blog to nie tylko opowieść o wnętrzach, ale także ludziach, którzy w nich mieszkają.  Cudowne rozmowy i piękne zdjęcia.  Z niecierpliwością czekam na każdy nowy materiał. 

Architecture is a good idea


Ostatnim blogiem, a raczej vlogiem jaki chce Wam polecić jest youtubowy kanał Pana Radosława Gajdy. W bardzo przystępny i ciekawy sposób przedstawia on architektoniczne ciekawostki. Jeśli chcecie dowiedzieć się np. skąd wzięły się bloki, poznać przykłady modernistycznej architektury i inaczej spojrzeć na otaczające budynki to obejrzyjcie. Wciąga nawet osoby, które nie są architektonicznymi świrami jak ja - sprawdzone!
Bardzo chętnie poznam Wasze ulubione blogi, niekoniecznie tylko wnętrzarskie. Może dzięki Wam odkryje jakąś nową perełkę. Czekam na linki w komentarzach.
Pozdrawiam,
Maja