Miałam wczoraj okazję przedpremierowo odwiedzić sklep H&M Home w Domu Mody Klif. To pierwszy sklep tej marki w Warszawie. Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce jutro tj. 1 grudnia. Wiem, że w kilku miastach w Polsce mogliście wybrać się na zakupy do tego sklepu już od jakiegoś czasu, więc dajcie znać jak Wam się podobało.Starałam się zrobić jak największą liczbę zdjęć, żeby pokazać co mniej więcej dostać można w asortymencie sklepu oraz jak wyglądała premiera. Z pewnością znajdziecie ciekawe ozdoby świąteczne. Musicie przyznać, że gwiazdka i perłowa bombka są śliczne. Z tego co pamiętam bombka kosztowała około 20 zł. Jeśli szukacie poduszek lub poszewek to jestem pewna, że coś wybierzecie bo ich wybór jest ogromny. 


W kolekcji znalazły się też graficzne, pop-artowe dodatki.


 Pojemnik z królikiem totalnie mnie zauroczył.  


Poduszki z psami rozweselą chyba każde wnętrze, zresztą motyw zwierzęcy pojawia się bardzo często.Ta poduszka wyjątkowo mi się spodobała ;).


Miedź to trend w tym sezonie (o czym pisałam już tutaj). Miedziany świecznik pięknie prezentować się będzie na świątecznym stole.


No i jeszcze więcej poszewek.A teraz witajcie to ja.. i moja premiera na tym blogu. Ja coś oglądam, ale zwróćcie uwagę na słodką sówkę z przodu.


Po oglądaniu przyszedł czas na zakupy - o to co zabraliśmy ze sobą. Jak widać wszystko w czerni i bieli. 


Poduszka 50 x 50 - 29,90 zł, Poszewka czarna - 19,90 zł, Poszewka w pasy - 19,90 zł, Ręczniki  - 19,90 zł, Serwetki - 6,90 zł, Świecznik czarny - 9,90 zł, Świecznik gwiazdka - 9,90 zł, Kubek czarno-biały - 19,90 zł.  
Jak widzicie ceny nie są przerażające. W dodatku skorzystaliśmy z promocji - 20%, która trwa do 10 grudnia (wszystko zresztą znajdziecie na stronie H&M). 
Jak podoba Wam się premierowa kolekcja? Jeśli wybierzecie się na zakupy to koniecznie podzielcie się wrażeniami.