Dzisiaj mam dla Was szybkie i proste „Zrób to sam”. Dawno nie było takiego rodzaju posta, a ja miałam już ogromną potrzebę coś sobie pokleić ;). W filcowych kulkach zakochałam się gdy pierwszy raz zobaczyłam kolorowe dywany z firmy Blobbi. Dlatego też zabrałam się do realizacji tego pomysłu od razu gdy natrafiłam na niego na portalu Pinterest. 
Czego potrzebujemy do zrobienia podkładek?
- kulki filcowe 1cm x 40
- podkładka korkowa
- klej
Kulki filcowe znajdziecie na allegro i  w pasmanteriach. Kupuje się je w pakietach, a przy zamówieniu wybiera kolory kulek. Możecie, więc zdecydować się na to co najbardziej lubicie np. tylko odcienie szarości. Ja tym razem postawiłam na kolory. 
Korkowa podkładka powinna być trochę grubsza niż moja (nie miałam niestety innej). Jak widzicie sam proces twórczy jest bardzo łatwy i trwa około 15 minut.
Zastanawia mnie czy kulki dałoby się zszyć lub skleić bez użycia podkładek. Mój klej nie dał rady tego zrobić, a szycie nie jest moją najmocniejszą stroną - ciężko idzie mi nawet z guzikami;).Jak podoba się Wam taki pomysł? Mnie bardzo. Z jeszcze większą przyjemnością delektuje się teraz poranną kawą;).