Ponieważ doszły mnie słuchy, że nikt nie wie jak wygląda Wnętrzarski, postanowiłam trochę się przemóc i pokazać się Wam na dwóch zdjęciach w tym poście. Mam małego stracha, niezbyt często w końcu się tutaj pojawiam, mam nadzieję, że miło będzie się nam poznać. Ale nie o tym.. dzisiaj przede wszystkim chciałam podzielić się z Wami kilkoma moimi instagramowymi inspiracjami z kwietnia i maja. Totalnie pochłonęło mnie szukanie idealnych komórkowych kadrów, więc jeśli tylko będziecie chcieli czasem je tutaj oglądać, ja z radością będę się częściej nimi dzielić.


Początek kwietnia to moje urodziny, a idealny prezent dla takiego designerskiego szaleńca jak ja to miniaturka ukochanego krzesła Louis Ghost. Prawda, że słodkie? Tak idealnie podsumowuje to tekst ze zdjęcia grafiki, którą napotkałam na Targach Rzeczy Ładnych. W plakacie odbija się wnętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie, w którym odbywały się Targi. 


Przyszła też wiosna, trzeba było wymienić opony, wiem, że to szalone, ale meble u mojego mechanika tworzyły tak idealną kompozycję, że nie mogłam się powstrzymać od zrobienia zdjęcia. Śrubokręty i smar dla chłopaków, a dla dziewczyn zapasy w Rossmanie, zaopatrzyłyście się na promocji 49%?? Ja chyba przez pół roku nie kupię już ani jednego kosmetyku ;). 


Jestem totalnym wariatem jeśli chodzi o akcesoria kuchenne, nie mam już gdzie ich trzymać, jednak ciągle tłumaczę sobie, że będą przydatne do zdjęć na bloga ;). No, ale jak miałam nie kupić babulinkowego młynka do pieprzu czy butelki na mleko? :) W swoim pokoju u rodziców odkopałam też piknikową walizę, cudownie było wybrać się z nią na zielona trawkę podczas majówki. 


Jeśli chodzi o wyżej wspomniany Dom Towarowy, czyli dawną siedzibę księgarni Traffic. To ma on niezwykle ciekawą historię, którą poznałam dzięki książce "Sześć pięter luksusu" zdecydowanie polecam tą pozycję, fascynujące losy pierwszego luksusowego domu towarowego w Polsce. Ostatnie zdjęcie to moja kuchnia, widzieliście ją już w "ciaśniejszych" kadrach w postach np. o płytkach z Tubądzina czy o też o krzesłach

Zapraszam oczywiście na instagramowe konto Wnętrzarskiego. I do zobaczenia w następnych postach. Pozdrawiamy z lustrzanego odbicia :)
Maja